reklam

7 Aralık 2009 Pazartesi

LOCKERZ artık türkiye'ye gönderim yapacakmış, hem de kargo ücreti yok!!

Lockerz nedir? Lockerz davetiye sistemi ile tüm dünya çapında üyelerin buluştuğu alışveriş ve eğlenceli bir sosyal ağ sitesidir.Üyeler hemen hemen sitede her yaptığı faaliyetten ödüllendirilir.İsterseniz bir video izleyin, oyun oynayın hatta günlük anket sorusunu cevaplayarak puan kazanın.Lockerz da PTZ kazanmanın 15 farklı yolu bulunacak.

Lockerz'da ne satın alınabilir? Biz en iyi marka ve mağazaların en son çıkan binlerce ürününü çeşitli kategoriler altında topladık. Elektronik cihazlardan, şık giyim aksesuarlarına hatta spor malzemelerine kadar çok geniş ürün yelpazesi mevcut durumda. Lockerz üyelerimize yakında müzik, video gibi ürünleri de sanal ortamda satın almaya imkan kılacak.


Lockerz.com da topladığınız puanlar ile MacBook, iPhone, iPod Touch, PlayStation 3,Sony PSP, Nintendo Wii gibi ürünleri alabiliyorsunuz.


Birkaç ürün puanı:

Apple iPod Touch 32 GB = 600 PTZ
Apple iPod Touch 8 GB = 325 PTZ
PlayStation 3 120 GB = 650 PTZ
iPod Nano 8 GB = 300 PTZ
Nintendo WII = 250 PTZ
Sony PSP = 200 PTZ

Bunların dışında 35, 50, 100 gibi puanlarada ürünler bulunuyor. Siteye üye olduğunuzda size 2 PTZ veriliyor ve açılışta oyun başlıyor. Bu oyunda aldığınız puanlarda hesabınıza ekleniyor.

ÜYE OLMAK İSTEYENLER LUTFEN BANA MAİLLERİNİ GONDERSİNLER VE DAVET GONDEREYİM

Mail adresime uye olmak istediginiz mail adresinizi gonderebilirsiniz:

yeldaaksu@gmail.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails